System Hospital

Tüm hazırlıklarımızı yaptık. Sorumluluklarımızın bilincindeyiz. Sizlerle Birlikte Kazanacağız

Biz görevimizin başındayız. Tüm hazırlıklarımızı yaptık.
✅Başta pandemi polikliniğimiz olmak üzere tüm polikliniklerimizle hizmetinizdeyiz.
✅Sizlerin de evde kalarak, sağlığınızı koruyarak bu mücadele bizlere destek vereceğinize eminiz.
🟣Koronavirüs'ü işte böyle yeneceğiz. #BirlikteYeneceğiz
VIDEO LINK https://youtu.be/3gvo-A1srmg
➡System Hospital ⬅
☎ 444 38 00
☎ (0352) 231 25 25 (pbx)

System Hospital

Başhekimimiz Dr.Erol BEDİR’in ülkemizde yaşanan Covid-19...

Başhekimimiz Dr.Erol BEDİR’in ülkemizde yaşanan Covid-19 pandemisine yönelik genel değerlendirmesi ve hastane personelinden talepleri…

System Hospital

Yeni Koronavirüs Salgınına karşı aldığımız tedbirler…

Hastanemizde Yeni Koronavirüs Salgınına karşı tüm tedbirleri alıyoruz.

System Hospital

Hastanemiz, Sağlık Bakanlığınca "A KALİTE HASTANE" seçildi.

Hastanemiz, Sağlık Bakanlığınca yapılan Sağlık Kalite Standartları Değerlendirilmesinde " A KALİTE HASTANE" seçilmiştir. Kalitemizde emeği geçenlere teşekkürlerimizi sunuyoruz.

System Hospital

Ruanda Cumhuriyeti Ankara Büyükelçisi Williams Nkurunziza ile Büyükelçilik Müsteşarı Eric Rugamba'dan hastanemize ziyaret.

Ruanda Cumhuriyeti Ankara Büyükelçisi Williams Nkurunziza ile Büyükelçilik Müsteşarı Eric Rugamba ‘ dan hastanemize ziyaret. Başhekimimiz Dr.Erol BEDİR tarafından misafir edilen büyükelçi daha sonra hastanede incelemelerde bulundular.

System Hospital

Çekiliş Sonucu, Check-Up Kazanan Talihlimiz…

Çekiliş Sonucu, Check-Up Kazanan Talihlilerimizden, Bahriye Burak… Kazanan tüm talihlilerimizi gönülden kutluyor, yoğun ilgilerinden dolayı tüm katılımcılarımıza teşekkürlerimizi sunuyoruz...

System Hospital

Kahraman tüm TSK personeline selam olsun.

Ulusal güvenliğimizi sağlamaya yönelik, gerek yurt içinde gerekse de yurt dışında icra ettiği harekatlarla, bayrağımızı dalgalandıran, dosta güven düşmana korku veren, Kahraman Türk Silahlı Kuvvetlerimize selam olsun.

System Hospital

Acı Kaybımız…

Hastanemiz Genel Yoğun Bakım Hemşirelerimizden Gözde ÜNALMIŞ'ın babası "İsmail Hakkı " beyefendi vefat etmiştir. Allah'tan rahmet, ailesine sabır başsağlığı dileriz. System Hospital

System Hospital

Motivasyon Etkinliği…

Hastane yönetimi tarafından personelimiz ve hekimlerimizin motivasyonunu artırmak amaçlı bir etkinlik düzenlendi. Paintball savaşıyla başlayan etkinlik yeşil takımın kazanmasıyla sonuçlandı.Ardından sucuk ekmek partisi ve eğlenceyle gün sona erdi.

System Hospital

Acı Kaybımız…

Hastane hekimlerimizden Mikrobiyoloji Uzmanı Dr. Elife Küçükşen’in geçirdiği trafik kazası sonucu hayatını kaybetmesinin üzüntüsü içerisindeyiz.. Yakınlarına ve hastalarına baş sağlığı diliyoruz.

Hizmetlerimizden en iyi şekilde faydalanabilmek ve bilgilenebilmeniz için çerezler kullanıyoruz. systemhospital.com’u kullanarak çerezlere izin vermiş olursunuz. Detaylı bilgi için "Kişisel Veri Politikamızı" inceleyin.

فوق